Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 7 (ISO)

Windows 7 (ISO)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 7, Microsoft’un XP’den sonra en çok yakalanan masaüstü işletim sistemi. Hem 32 Bit hem de 64 Bit versiyonuyla her seviye bilgisayarda meselesiz kullanıcı tecrübeyi sunuyor. Gerek oyunlarda gerekse de günlük işlerde son derece akıcı, kusurlarla karşılaşmayacağınız bir işletim sistemi olsa da zamanla yavaşlayabilir. Bu noktada İstanbul Sanayi Odası dosyaları indirip basitlikle montajı tek başınıza yapabilirsiniz.

Windows 7 işletim sistemi ile gelen bilgisayarınızda rastgele bir mesele oluşması gidişatında montaj yapabilmeniz için USB flash sürücü veya DVD’ye atabileceğiniz İstanbul Sanayi Odası formatında bir dosyanın elinizde olması gerekiyor. 32 Bit ve 64 Bit sisteminiz için İstanbul Sanayi Odası dosyaları Microsoft’un Windows 7 İstanbul Sanayi Odası indirme sayfasından basitlikle indirmeniz muhtemel. Tek gereksiniminiz olan orijinal mahsul anahtarı. Mahsul anahtarınızı alakalı paketçiğe girerek sisteminize uygun Windows 7 İstanbul Sanayi Odası dosyasını süratlice elde edebilirsiniz.

Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate kısacası dilediğiniz versiyon için İstanbul Sanayi Odası dosyasını indirmeye başlamadan geçerli mahsul anahtarı kadar montaj için kullanacağınız USB flaş sürücüdeki boş alan da ehemmiyetli. En az 4GB boş alan bulunması gerekiyor.

Windows 7 İndirme Adımları:

Satın aldığınız mahsulle beraber gelen 25 şahsiyetlik mahsul anahtarını alakalı yere girin. Mahsul anahtarı doğrulama harekâtının ardından menüden dil tercihi yapın. 32 Bit veya 64 Bit versiyonu seçmenizin ardından İstanbul Sanayi Odası dosyaları karşınıza çıkacaktır.

Windows 7 (ISO) BENZER İÇERİKLER
Windows 7 (ISO) YAPILAN YORUMLAR