Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Yöneticisi

Windows 10 Yöneticisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir program olan Windows 10 Manager ile bilgisayarlarınızı optimize edebilir ve süratlendirebilirsiniz. Gelişmiş bir sistem taşıtı olan Windows 10 Manager ile pek çok işinizi tek bir merkezden hakimiyet edebiliyorsunuz.

Özellikle Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir program olan Windows 10 Manager, günlük olarak bilgisayarınızı arınabileceğiniz, afaki dosyalarınızı silebileceğiniz, sisteminizin optimizasyonunu yapabileceğiniz ve disklerinizi idareyebileceğiniz bir programdır. Gelişmiş özelliklere sahip olan Windows 10 Manager ile pek çok uygulamayı optimize ederek daha süratli çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarlarınızda yapabileceğiniz tüm işleri Windows 10 Manager sayesinde tek merkezden hakimiyet edebilirsiniz. Tamamen şahsileştirilebilir bir işletim sistemine sahip olman istiyorsanız bu ufak ama tesirli taşıtı kesinlikle sınamalısınız.

Programın Özellikleri;

Güvenlik: Programda yer alan Tweaks sistemi ve muhtelif ayarlar ile sürücülerin güvenliğini sağlamak muhtemel. Programı kullanarak ulaşım izinleri ayarlayabilir ve bilgisayarınızın size özel olmasını sağlayabilirsiniz.  Ağ: İnternet ayarlarını ve irtibatlarını optimize ederek daha süratli bir internet kullanabilirsiniz. Wi-Fi ağlarınıza idareyebilir ve ayarlarıyla oynayabilirsiniz. Arınıcı: Dosya ve klasörlerinizi inceleme ederek afaki dosyalardan kurtulabilir ve depolama alanınızı çoğaldırabilirsiniz.  Süratlendirici: Sisteminizi inceleme eden ve ince ayarlar yapan program gözle görülür oranda sürat çoğalışı sağlayabiliyor.

Windows 10 Manager taşıtını fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR