Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Simge Paketi

Windows 10 Simge Paketi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 10 Icon Pack kullanıcılara Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarına Windows 10 görünümü kazandırma ihtimali veren bir ikon koliyidir.

Bir işletim sisteminin esas görünümünü işletim sisteminde kullanılan duvar kağıtları ve simgeler verir. Sanki bilgisayarımızın suratı olan bu öğeler bilgisayarımıza özel bir hava verir. Windows 10 işletim sisteminde de yeni bir stile sahip semboller kullanılıyor. Bu Windows 10 sembollerini bu ikon kutuyu sayesinde değişik bir işletim sistemine sahip olan bilgisayarınıza yükleyebilir ve bilgisayarınızın Windows 10 görünümü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Düz bir görünüme sahip olan bu Windows 10 ikonlarını bilgisayarınızda kullanabilmek için öncelikle arşiv dosyasının içerisindeki .ico uzantılı sembolleri bilgisayarınıza çıkartın. Sonrasında ise bilgisayarınızın şahsileştirme alternatiflerinden bu ikonları sembolleriniz olarak tanımlayın ve bilgisayarınıza Windows 10 görünümü kazandırın.

Windows 10 Icon Pack ile beraber alttaki irtibattan indirebileceğiniz Windows 10 duvar kağıtlarını kullanabilir ve bilgisayarınızın bütün anlamıyla Windows 10 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz: 

Windows 10 Duvar Kağıtları Windows 10 Duvar Kağıtları Windows 10 duvar kağıtlarını bu arşiv dosyamızda bir araya topluyoruz İndir

Windows 10 Simge Paketi BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Simge Paketi YAPILAN YORUMLAR