Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Duvar Kağıdı Paketi

Windows 10 Duvar Kağıdı Paketi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft 2014 senesinin Eylül ayının sonunda Windows 10‘u fotoğrafı olarka tanıtmış ve ardından da fotoğrafı Windows 10 önizleme versiyonunu yayınlamıştı.

Bu fotoğrafı önizleme versiyonu bize Windows 10’un özelliklerini yakından görebilme ihtimali vermişti. Windows 10 ile beraber başlat menüsü geri dönmüştü ve işletim sistemine birden fazla masaüstü kullanabilme özelliği ilave edilmişti.

Microsoft, Windows 10’u geliştirebilmek için kullanıcıları Windows Insider isimli programa davet etmişti ve kullanıcılardan geri bildirim toplayarak Windows 10’u yapılandırmayı hedeflemişti. Bu programa katılanlara bir jest olarak Windows 10 Wallpaper Pack isminde özel Windows 10 duvar kağıtları koleksiyonu hazırlayan Microsoft bu duvar kağıdı koleksiyonunu fiyatsız olarak kullanıcılara sundu.

Windows 10 Wallpaper Pack’da 3 değişik başlık altında bir araya gelmiş olan, değişik çözünürlüklerdeki duvar kağıdı alternatifleri yer almakta. Microsoft tarafından planlanmış olan duvar kağıtları masaüstünüze değişik ve hoş bir hava kazandırabilir.

Windows 10 Duvar Kağıdı Paketi BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Duvar Kağıdı Paketi YAPILAN YORUMLAR