Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Dönüşüm Paketi

Windows 10 Dönüşüm Paketi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 10 Transformation Pack şayet Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız bilgisayarınıza Windows 10 görünümü kazandırmak için kullanabileceğiniz bir Windows 10 temasıdır.

Windows 10 Transformation Pack İndir

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 10 kısa bir zaman evvel duyurulmuştu. Bu ilanın hemen ardından ise Windows 10’un fotoğrafı önizleme versiyonu olan Windows 10 Teknik Önizleme yayınlanmıştı. Kullanıcılar bu teknik önizleme versiyonunu bilgisayarlarına yükleyerek Winbdows 10’un yeni özelliklerini test edebildiler. Windows 10 bir hayli yeni kullanışlı özelliğin yanında yeni bir görünüm de sunmaktaydı Bunun yanında Windows 8 ile beraber bir köşeye vazgeçilen başlat menüsü Windows 10 ile beraber geri dönmüştü.

Windows 10 Transformation Pack bize bilgisayarlarımıza Windows 10 Teknik Önizleme yüklemeden Windows 10 görünümü kazandırma olanağı veriyor. Windows 10 Transformation Pack içerisinde Windows 10’a ait duvar kağıtları, ikonlar, Windows 10’a özel olan olağan başlat menüsü ve metro arayüzünün karışımı olan başlat menüsü ve muhtelif arayüz farklılıkları kapsıyor. Bu farklılıklardan hangilerinin uygulanacağını programın kendi özel montaj ekranından seçebilir ve bilgisayarınıza uygulayabilirsiniz:

Anekdot: Windows 10 Transformation Pack yüklemeden evvel bilgisayarınız için bir geri yükleme noktası oluşturmanızı nasihat ederiz. Programın uygulayacağı sistem farklılıkları sırasında oluşabilecek problemler sisteminize hasar verebilme olasılığına sahiptir. Program yükleme penceresinde internet tarayıcınızın anasayfasını değiştirme öneriyi sunulmaktadır. Bu öneriyi redderek montajı noksansız hakikatleştirebilirsiniz.

Windows 10 Dönüşüm Paketi BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Dönüşüm Paketi YAPILAN YORUMLAR