Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı

Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı, Microsoft’un en son Windows versiyonu olarak piyasaya sürdüğü Windows 10 için şimdiden yeni programlar geliştirilmeye başlandı. Bir kilit ve bir de parola ekranı bulunan Windows 10’da kilit ekranı arkaplanını değiştirmek çok basit. Bunun aksine kullanıcı ismi ve parola ile Windows girişi yaptığımız ekran için aynı basitlik geçerli değil. Bunun farkına varan geliştiriciler boş durmayarak hemen Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı adlı programı geliştirerek kullanıcılara fiyatsız olarak sunmuşlar. Bu yazılım sayesinde Windows 10 üzerinde giriş ekranında istediğiniz duvar kağıdını kullanabiliyor olacaksınız.

Çok küçük ebatlı olan bu mini programı fiyatsız olarak indirdikten sonra idareyici olarak çalıştırmanız gerekiyor. Bu operasyondan sonra Windows başlangıç giriş ekranı için istediğiniz duvar kağıdını seçip ayarlayabilir ya da düz renklerden bir tanesini seçebilirsiniz. Program ile başlangıç ekranı duvar kağıdını değiştirmek için dikkat etkeniz gereken nokta ise duvar kağıdı olarak ayarlayacağınız fotoğraf dosyasını masaüstüne değil, fotoğraflar klasörü içerisine kaydolmuş olmanız. Şayet masaüstüne kaydolursanız program muntazam çalışmıyor.

Programa giriş ekranında alacağınız tehlikelerin size ait olduğu ve rastgele bir problem gidişatında mesullüğün tamamen sizin üstünüzde olduğu onaylatılıyor.

Bilgisayarlarını şahsileştirerek değişik kullanımlara umursayan kullanıcılar için hoş ve faydalı bir program olan Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı’nı fiyatsız olarak indirip kullanmanızı nasihat ederim.

Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı YAPILAN YORUMLAR