Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinBurner

WinBurner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WinBurner, özellilkle daha önceki teçhizatlı Windows bilgisayar kullanıcılarının işine yarayabilecek bir yazma programı.

CD/DVD/Blu-ray disk yazma işlemlerininin yanı gizeme yüksek nitelikte CD ve DVD oluşturma, önyüklenebilir bootable DVD oluşturma alternatifleri de sunuyor ki günümüzde disk yazma ve oluşturma kalmasa da, bilgilerimizi USB hafızalarda esir ta daha önceki PC’lerde hala geçerliliğini gözeten programlar arasında diyebileceğimiz disk oluşturma ve yazdırma taşıtlarından birisi de WinBurner.

Daha Önceki usül disk yazdırma gereksinimi dinlediğinizde kullanabileceğiniz programın oldukça pratik kullanım sunduğunu söyleyebilirim. Karışık menüler yerine yalnızca dört alternatifin bulunduğu tek bir ekranla karşılaşıyorsunuz. İstanbul Sanayi Odası dosyasından CD/DVD yazma, dosyalarınızı CD/DVD’ye yazma, CD/DVD içeriğini İstanbul Sanayi Odası formatına çevirme ve dosyalarınızı misalin Windows işletim sistemi İstanbul Sanayi Odası formatına dönüştürme alternatifleriniz var.

WinBurner Özellikleri:

İstanbul Sanayi Odasını CD / DVD’ye yazma Dosyaları CD / DVD’ye yazma CD / DVD’den İstanbul Sanayi Odası yapma İstanbul Sanayi Odası dosyası oluşturma Dosyadan İstanbul Sanayi Odası oluşturma

WinBurner BENZER İÇERİKLER
WinBurner YAPILAN YORUMLAR