Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsApp için iTransor

WhatsApp için iTransor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iTransor for WhatsApp programını WhatsApp dosyalarınızı basitçe Android ve iOS arasında aktarmak için kullanabilirsiniz.

WhatsApp konuşmaları yeni telefona aktarma nasıl yapılıyor? Android’den iPhone’a veya iPhone’dan Android’e geçenlerin sorduğu suallerin başında geliyor. Android ve iPhone arasında WhatsApp konuşmaları aktarma fotoğrafı olarak olası değil ancak WhatsApp aktarma programı ile daha önceki telefondaki WhatsApp konuşmalarını yeni telefona aktarma kısmetine sahipsiniz.

Bu program, WhatsApp konuşmaları/iletileri Android’den iPhone’a veya iPhone’dan Android’e aktarma yolunu arayanlara hitap ediyor. Windows ve Mac için en iyi ve tehlikesiz WhatsApp aktarma programı olarak adlandırabileceğimiz iTransor, kullanımda da oldukça kolay. iTransor for WhatsApp ile platform bağımsız WhatsApp konuşmalarını aktarmak çok basit.

WhatsApp konuşmalarını yeni telefona aktarma başlıklı yazımıza tıklayarak, iTransor kullanımını daha yakından görebilirsiniz. Yazımızdaki adımları takip ederek, tam adımları doğru biçimde yapabilir ve programa dair ayrıntıları öğrenebilirsinizi.

iTransor for WhatsApp özellikleri

Android ve iPhone arasında WhatsApp’ı aktarın. Android ve iPhone’da WhatsApp’ı bir bilgisayara yedekleyin. WhatsApp yedeklemesini iPhone ve Android makinelere geri yükleyin. WhatsApp yedeklemesini HTML ve CSV / XLS’ye dışa aktarın.

WhatsApp için iTransor BENZER İÇERİKLER
WhatsApp için iTransor YAPILAN YORUMLAR