Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WeTube

WeTube

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WeTube, Windows 8 platformu için hazırlanmış, yardımı da sunan YouTube istemcisidir.

WeTube ile dilediğiniz bir YouTube videosunu ister standart, ister hd, isterseniz de full hd nitelikte mp4 formatında tablet veya bilgisayarınıza indirebilir, uygulamanın dahili oynatıcısı veya bilgisayarınızdaki yüklü bir medya oynatıcı Gom Player, VLC Player gibi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Videoları doğrudan indirebileceğiniz ayarlardan “Extract Audio” alternatifini işaretleyerek videonun mp3 formatında makinenize inmesini sağlayabilirsiniz. İndirilen tüm videoların bilgisayarınızdaki Videolar – Downloaded Videos klasöründe kaydolunduğunu belirtelim.

İnternet Explorer’ın çağdaş versiyonunu hatırlayan arayüz ile gelen bu zaferli YouTube istemcisi ile YouTube hesabınıza giriş yaparak, gözde videolarınıza ulaşma, üye olduğunuz kanalları görüntüleme kısmetine de sahipsiniz.

WeTube Özellikleri:

YouTube videolarını istenilen nitelikte mp4 formatında indirebilme YouTube videolarını mp3 formatına çevirebilme İndirilen videoları harici medya oynatıcısında açabilme Tek tıkla indirebilme YouTube hesabını idareyebilme

WeTube BENZER İÇERİKLER
WeTube YAPILAN YORUMLAR