Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
vTask Studio

vTask Studio

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

vTask Studio programı, bilgisayarında otomatikleştirilmiş harekâtlar hakikatleştirmek isteyen kullanıcıların göz atabilecekleri fiyatsız programlar arasında yer alıyor ve çok geniş şahsileştirme alternatiflerine sahip olduğunu söyleyebilirim. Arayüzünün tüm gelişmiş özelliklerini sade bir biçimde sunabilmesi ve çek vazgeç dayanağına sahip olması sayesinde kullanırken neşe alacağınıza inanıyorum.

Program if-else döngüsü ile çalışabiliyor ve böylece bilgisayarınızda bir harekât asıllaştığında onun başka bir operasyonu tetiklemesini sağlayabiliyor, reelleşme kriterlerini şahsileştirerek bütün olarak istediğiniz otomatik operasyonun yapılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayarın hakimiyet cihazlarını dahi hakimiyet edebilen ve kullanıcı tabanlı belirlemeleri destekleyen uygulama, muhtelif büro programları mevzusunda da yardım sunuyor. Dosya silme, dosya yaratma, program çalıştırma, klavye ve fare hakimiyeti, scriptler uygulama, ses ve görüntü kaydı gibi geniş olanaklarından yararlanabileceğiniz vTask Studio, pek çok eş programın fiyatlı olarak asıllaştırabildiği bu işi meselesiz bir biçimde sunarak oldukça garip bir uygulama haline geliyor.

İlk etapta azıcık karışık gelebilen ancak esas işlevlerini bildikten sonra meselesizce kullanma uğruna ulaşabileceğiniz program, oldukça süratli olanağı da sağlıyor. İçerisindeki destek fihristi sayesinde merak ettiğiniz mevzulara göre yanıtları da bulabilirsiniz ancak bu mevzuda ne yazık ki Türkçe yardımı sunmadığını da belirtmek lüzumlu.

Şayet bilgisayarınızda sık sık otomatik olarak belirlenmiş harekâtlar hakikatleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

vTask Studio BENZER İÇERİKLER
vTask Studio YAPILAN YORUMLAR