Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
vrBackupper

vrBackupper

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

vrBackupper Oculus Backupper, Oculus Rift kullanıcılarına özel sanal gerçeklik oyunları ve uygulamaları yedekleme programı. Oyunlarda yaptığınız ayarlar, kayıt dosyalarınız dahil tüm bilgilerinizi yedeklemek dışında montaj dosyalarını dilediğiniz bir sürücüye aktarıp yine indirme külfetinden kurtarıyor.

Oculus Rift ve oyunları, uygulamaları ve daha aşırısını yedekleme, geri yükleme için planlanmış tamamen fiyatsız bir vasıta olarak karşımıza çıkan vrBackupper, genellikle C sürücüsüne kurulan Oculus Rift montaj dosyalarını istediğiniz bir sürücüye atmanıza izin veriyor. Yalnızca yeni Oculus Rift modellerinde olan sürücü değiştirme alternatifi tüm modeller için geçerli oluyor. Diskinizde bir mesele oluştuğunda veya başka bir bilgisayara kurmanız gerektiğinde montaj dosyalarını yine indirmek yerine yedekten geri yüklemek süratli ve de pratik.

Oculus Rift montaj dosyalarını yedekleme dışında reyin yine başlatıldığında veya Oculus Rift yine kurulduğunda silinen kayıt dosyaları problemine de son veriyor program. İstediğiniz aygıttan oyununuza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

vrBackupper BENZER İÇERİKLER
vrBackupper YAPILAN YORUMLAR