Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Vole Windows Expedition

Vole Windows Expedition

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Vole Windows Expedition programı bilgisayarınızı çok daha basit bir biçimde idareyebilmeniz için hazırlanmış kullanışlı bir dosya idareyicisi. Programın pak arayüzü ve çoklu sekme olanağını sunması sayesinde elinizdeki klasör ve dosyaların yönetimi çok daha basit hale geliyor.

Programın arayüzünde klasörlerinizdeki fotoğrafları, ses ve video dosyalarını, evrakları ve öbür tiplerdeki dosyaların basitçe önizlemenizi sağlayacak tüm vasıtalar sunuluyor ve böylece tek tek açmadan hangi dosyalara sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz. Neyi nereye attığınız mevzusunda kasvetleriniz varsa programın bu işlevi işlerinizi basitleştirecektir.

Aynı zamanda galerilerinizi oluşturmak ve dizinlerin basitçe idaresini sağlamak da muhtemel hale geliyor. Sık sık dosya taşıma, dosya kategorilendirme, klasör ayırma ve birleştirme gibi vazifelere sahipseniz veya arşiv idaresine lüzumunuz varsa sizin için hazırlanmış bir program olduğunu belirtmek gerek.

Fiyatsız olarak sunulan program bilgisayarınızda zorunlu programların heyeti olması vaziyetinde Office, PDF ve Flash dosyaları için de önizleme sağlayabiliyor.

Vole Windows Expedition BENZER İÇERİKLER
Vole Windows Expedition YAPILAN YORUMLAR