Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VMware Oynatıcı

VMware Oynatıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

VMware Player yeni yada daha evvelden hazır yayınlanmış yazılımları sanal makineler üzerinde çalıştırmanıza imkân sağlıyor, hemde hiçbir yükleme ve ayarlama yapmadan. Aynı zamanda isterseniz varolan sanal cihazlarınızı mekteplerle yada dostlarınızla paylaşabilir ve VMware Player ile rastgele bir sanal aygıtı çalıştırmasına dayanakçı olabilirsiniz. Heyeti sisteminize hasar vermeden artık yazılım çalıştırabileceksiniz.

Sanal makine yazılım olarak belirlenen bir bilgisayar anlamına geliyor. Bir bilgisayar içinde başka bir bilgisayar çalıştırmaya benzeyen bu özellik günümüzde çok fazla yaygınlaştı. VMware Player VMware Workstation, GSX Server veya ESX Server tarafından yaratılmış tüm sanal makineler üzerinde çalıştırılabiliyor. VMware aynı zamanda Microsoft Virtual Macgine ve Symantec LiveState Recovery disk formatlarınıda destekliyor.

Kopyala ve yapıştır. Host bilgisayar ile sanal makineler arasında textleri ve dosyaları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Çek ve vazgeç. Windows sanal aygıtınız ve Windows host bilgisayarınız arasında dayanağı da mevcut. Entegre Google Search. VMware Player Google arama özelliklerine sahip, bütün entegre ve tarayıcı gerektirmeyen yapısıyla web üzerindeki arama yapmanızada imkân tanıyor.

VMware Oynatıcı BENZER İÇERİKLER
VMware Oynatıcı YAPILAN YORUMLAR