Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VLC medya oynatıcı

VLC medya oynatıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayar kullanıcıları arasında genel olarak VLC ismiyle öğrenilen VLC Media Player, bilgisayarlarınız üzerinde yer alan her cins medya dosyasını meselesiz bir biçimde oynatabilmeniz için geliştirilmiş olan fiyatsız bir medya oynatıcıdır.

Hem video hem de ses dosyaları için neredeyse tüm dosya uzantılarını destekleyen VLC, yalnızca bu özelliğiyle dahi bir hayli bilgisayar kullanıcısının medya oynatıcı seçimleri arasında ilk sırayı almaktadır.

Pak bir montaja sahip olan VLC Media Player, montaj sırasında dahi sizlere değişik bir hayli alternatif sunmaktadır. VLC ile oynatmak istediğiniz tüm dosya uzantılarını montaj sırasında seçebilir ve bu sayede tanımlamış olduğunuz dosya uzantısına sahip medya dosyalarını zannedilen medya oynatıcı olarak VLC üzerinde oynatabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan VLC, tamamen medya dosyalarını oynatmaya odaklanmıştır. Emeli medya dosyalarını meselesiz ve süratli bir biçimde oynatmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için oldukça gelişmiş ve tesirli bir çözüm sunan program, bu mevzuda piyasada yer alan bir hayli rakibini geride vazgeçmeyi muvaffak olmuştur.

Ayrıca banal VLC Media Player kullanıcı arayüzünden bunalan kullanıcılar dayanağı da sunan yazılım için geliştirilen değişik arayüz alternatiflerine geliştirici sayfası üzerinden basitçe erişebilir ve hoşlandığınız temaları hemen bilgisayarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılara tema takviyeyi dışında daha bir hayli değişik özelleştirme alternatifi ve gelişmiş ayarlar da sunan VLC Media Player, bir medya oynatıcıdan beklediğinizden çok daha aşırısını sizlere olabildiğince kolay bir biçimde sunmaya çalışmaktadır.

O an oynatmakta olduğunuz video veya ses dosyaları ile alakalı bir hayli değişik bilgiyi de sizlere sunan program dayanağıyla isterseniz ses kaydı veya video kaydı yapma kısmetine de sahipsiniz. Çevrimiçi olarak değişik kaynaklar üzerinde yayınlanan ses veya video akışlarını da takip edebileceğiniz program dayanağıyla isterseniz izlemekte veya dinlemekte olduğunuz içerikleri bilgisayarınıza kaydolabilir ve daha sonra isterseniz tekerrür tekerrür izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

İzlemekte olduğunuz videoların veya dinlemekte olduğunuz müziklerin niteliğini çoğaldırmak için kullanabileceğiniz değişik efektler ve ayarlar da yeniden VLC Media Player üzerinde sizlere sunulan nimetler arasında yerini almaktadır. 12 kanallı bir ekolayzır ve kendinizi değişik etraflarda sezmenize imkân sağlayacak ince ses ayarları ve efektleri de VLC üzerinde sizleri bekliyor.

Tüm bunların dışında videolar üzerinde kırpma, renklendirme, filiran ekleme, gelişmiş filtre alternatiflerini uygulama gibi alternatifleri de kullanıcılarına sunan VLC, ses ve video arasında senkronizasyon ve gelişmiş altyazı desteğine de sahiptir.

VLC Media Player’ın sahip olduğu tüm bu gelişmiş özellikler göz önüne alındığı zaman, kuşkusuz ki piyasada yer alan en iyi ve gelişmiş medya oynatıcı olduğu bir reel. Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, kullanabileceğiniz muhteşem işlevler, basit kullanım, gelişmiş ses ve video format takviyeyi ve çok daha aşırısı VLC Media Player üzerinde sizleri bekliyor.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

VLC medya oynatıcı BENZER İÇERİKLER
VLC medya oynatıcı YAPILAN YORUMLAR