Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VisualCron

VisualCron

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

VisualCron, PC’leriniz üzerinde dosya ve script tertip etme, döküman transferleri, masaüstü makro kayıtları, SQL tertip etmeleri ve gözetleme yapmanızı sağlayan fiyatsız bir misyon idareyicisi programı.

Pek çok işe yarayan program, esas olarak bir çok işi misyon olarak atarak otomatik biçimde asıllaştırmanızı sağlıyor. Böylece hem kusur yapmadan operasyonlarınızı yapabiliyor hem de zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz.

Program çok karmaşık gözükmesine karşın kullanımının oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Fakat Türkçe dil yardımı olmadığı için deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları programı kullanırken azıcık zorlanabilir. Fakat arayüze alıştıktan sonra meselesiz olarka programlama öğrenmeseniz dahi rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Windows üzerindeki pek çok operasyonu otomatik biçimde misyon haline getirebilmenizi sağlayan VisualCron, aralıksız olarka yinelenmesi ya da uzun aralıklarla yapılması gereken harekâtlarınız için ideal çözüm. Kullanıcı kusurlarını ortadan kaldıran ve operasyonlarınızı halleden program aynı zamanda sistem problemlerini farkederek başa çıkabiliyor ve çözebiliyor.

Gelişmiş özelliklere sahip olan bir misyon idareyicisi programına lüzum dinliyorsanız fakat tecrübem yoık kullanamam diye düşünüyorsanız, VisualCron sizin için hoş bir başlangıç oalcaktır. Programı hemen fiyatsız olarak indirip sınamanızı nasihat ederim.

VisualCron BENZER İÇERİKLER
VisualCron YAPILAN YORUMLAR