Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VirtualBox

VirtualBox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

VirtualBox bilgisayarınızda sanal işletim sistemleri kurmanızı sağlayan sarih kaynak kodlu fiyatsız bir yazılımdır. Windows, Linux, Macintosh ve OpenSolaris gibi işletim sistemleri dışında tanınmış fiyatsız işletim sistemlerinde de meselesiz biçimde çalışan VirtualBox, aralıksız geliştirilerek özellikleri çoğalan bir yazılım.

Programla bilgisayarınıza birden fazla işletim sistemini minik programcıklar gibi kurarak sınamalar yapabilirsiniz. Çok fazla değişik harekâtı aynı bilgisayarda yapanlar ve özellikle yeni programları sınamayı hoşlananların seçim ettiği programla sanal işletim sisteminizi basitçe kurabilirsiniz.

Kuracağınız sanal işletim sistemleri sayesinde her türlü programı rahatlıkla sınayabilir ve oluşabilecek rastgele bir kasvette kendi kullandığınız sisteme hasar vermemiş olursunuz.

Değişik işletim sistemlerini sınamak isteyenlerin ve yazılım sınamaları yapanların bilgisayarlarında kesinlikle heyeti olması gereken bir yazılım olan VirtualBox, tüm kullanıcıların program arşivlerinde yer alması gereken bir yazılım.

VirtualBox BENZER İÇERİKLER
VirtualBox YAPILAN YORUMLAR