Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video - Ses Dönüştürücü

Video – Ses Dönüştürücü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouTube’da izlediğiniz bir videoda arka tasarıda çalan müziği basitlikle alabileceğiniz uygulamalardan birisi de Video to Audio Converter. Kısa bir vakitliğine fiyatsız olan uygulama sayesinde videodaki sesi alıp mp3, wma ve ogg formatında kaydolabilir ve mp3 çalarınızda veya telefonunuzda dinleyebilirsiniz.

Video to Audio Converter için Windows 8 platformu için hazırlanmış en kolay ve tesirli videodan sese dönüştürme uygulaması diyebilirim. Video kütüphanenizdeki videoları aynı anda uygulamaya aktarabiliyor ve dilediğiniz formatta ses dosyası olarak kaydolabiliyorsunuz. Dönüştürmeden evvel stereo / mono, çalma niteliği, misal sürati ve bit derinliği ayarlarını dilediğiniz biçimde yapabiliyorsunuz.

Video to Audio Converter, aynı anda birden fazla dönüştürme harekâtı yapmanıza izin vermiyor. İçe aktardığınız videolar kuyruğa ilave ediliyor ve sırayla otomatik olarak çevriliyor. Uygulama içerisinde her ne kadar dönüştürme harekâtı esnasında uygulamadan çıkış yapmayın ihtar bulunsa da dönüştürme arka tasarıda reelleşebiliyor. Dönüştürme bitirildiğinde ise ses dosyanıza doğrudan video kütüphanenizden erişebiliyorsunuz.

Video – Ses Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
Video – Ses Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR