Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video ön izlemesi

Video ön izlemesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Video, Windows 10 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tertemiz video izleme uygulaması ve önizleme preview versiyonu olarak indirilmeye sunulmuş gidişatta. Windows 10 ile beraber gelen video uygulaması ile karşılaştırdığımızda baştan alt yenilenmiş arayüzün yanında tertemiz özellikler dikkat topluyor.

Windows 10 için Video uygulaması Windows 10 final versiyonu yayınlandığı süre hali hazırda Video uygulaması yerine geçecek ve önizleme olmasına karşın oldukça zaferli bulduğumu söyleyebilirim. Yeni makinelere yakışır sade renklerin kullanıldığı son derece çağdaş bir arayüze sahip olan uygulama ile tablet ve bilgisayarınızda yakaladığınız video dosyalarına MKV formatını da desteklemekte. göz atabiliyor ve oynatabiliyorsunuz. Geniş bir video arşiniz varsa yenilenen Video uygulaması bu mevzuda da büyük basitlik sağlıyor. Filtreleme ve sınıflandırma alternatifleri sayesinde onca video arasından aradığınıza daha kısa vakitte ulaşabiliyorsunuz.

Klasördeki videoları toplu olanağı da veren Video uygulamasında Xbox 360, Xbox One, Windows, Windows Phone makineniz ve web üzerinden satın aldığınız veya kiraladığınız filmleri oynatma talihine de sahipsiniz. En hoşu da bir makinede yarım vazgeçtiğiniz filme öteki aygıtınızdan kaldığınız yerden başlayabiliyorsunuz. Ancak film satın alma ve kiralama işinin Türkiye’de faal olmadığını, ülke ve bölge değiştirmek gerektiğini belirteyim.

Önizleme versiyonu olarak yayınlandığından bazı kusurlarla karşılaşmanız muhtemel olan Video uygulamasının arayüzüne baktığımızda herkesin kullanabileceği biçimde planlanmış olduğunu görüyoruz. Videolar, filmler ve TV sekmeleri sayesinde videolarınıza, kiraladığınız / satın aldığınız filmlere anında ve tek bir yerden erişebiliyorsunuz. Bunların yanında natürel ki hemen üstte arama butonu da yer almakta ve meselesiz bir biçimde çalışıyor.

Video Özellikleri:

Video kütüphanenizi idareyin, videolarınızı anında bulun ve oynatın. Aktüel dosya formatlarındaki MKV dahil videolarını meselesizce izleyin. Mağazadan kiraladığınız ve satın aldığınız filmleri izleyin. Bir makinede yarım baktığınız videoya öteki aygıtınızdan devam edin.

Video ön izlemesi BENZER İÇERİKLER
Video ön izlemesi YAPILAN YORUMLAR