Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video günlüğü

Video günlüğü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Video Diary, Windows Phone kullanıcılarının yanı gizeme Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcılarının da videolarını düzenlemek, efekt ve filtre uygulamak için kullanabildiği fiyatsız ve oldukça popüler bir uygulama. Evrensel uygulamalar arasında yer alan başka bir deyişle mobilde de masaüstü bilgisayarda da aynı tecrübeyi sunan video uygulamasında fiyatsız bir uygulamada olmayacağını düşündüğünüz her şey mevcut.

Windows platformuna özel çıkmış popüler uygulamalar arasında gördüğümüz Video Diary, video sürükleyip tertip etmek için kullanabileceğiniz kolay bir uygulamadan çok daha ötesi diyebilirim. Yüksek nitelikte video sürükleyip videolarınıza anlarınızı yansıtan yaftalar mutlu, romantik, banal gibi ilave etmekten, reel zamanlı olarak efekt uygulamaya, dostlarınız için yaptığınız videolarınızı takviminize ilave etmekten videolarınıza sizden başkasının bakamaması için şifre koymaya kadar onlarca özellik uygulamada mevcut ve hepsini satın alımla uğraşmadan doğrudan kullanabiliyorsunuz.

Herkesin kullanılacağı düşünülerek hazırlanmış son derece sade ve çağdaş arayüzle gelen Video Diary’de videoları içe ve dışa aktarma alternatifleri mevcut. Başka Bir Deyişle doğrudan uygulama içerisinden sürüklediğiniz bir videoyu tertip edebildiğiniz gibi daha evvel sürüklediğiniz mobil makinenizde veya bilgisayarınızda olan bir videoyu da aktarabiliyorsunuz.

Video Diary Özellikleri:

Reel zamanlı uygulanabilir video efektleri Yüksek nitelikte kayıt yapma, etiketleme Videoları şifreleme Takvime ilave edilen videolar için anımsatıcı DVR eşi oynatma özellikleri Özel çözünürlük ve kare sürati ayarlama Videoları paylaşma, içe ve dışa aktarma

Video günlüğü BENZER İÇERİKLER
Video günlüğü YAPILAN YORUMLAR