Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video 360

Video 360

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Video 360, YouTube 360 derece videolarını Windows tabanlı tablet ve bilgisayarımızdan izleyebilmemiz için yapılmış bir uygulama. Windows 8.1 üzeri aygıtlarla geçimli en iyi YouTube istemcisi olarak bildiğimiz Tubecast imzasını taşıyan uygulamada 4K çözünürlüklü videolar da rahatlıkla izlenebiliyor.

Dünyanın en çok takip edilen çevrimiçi video izleme platformu YouTube’da bildiğiniz üzere 360 derece videolar da çekilebiliyor. Çok sık olmasa da rastgeldiğimiz bu videoları izlerken bazen mesele yaşayabiliyoruz. Video 360 bunun için özel olarak yapılmış bir uygulama. Hem olağan hem de dokunmatik aygıtlarda rahat bir kullanım sunan uygulama ile YouTube üzerinde 360 derece açıyla çekilmiş videolara erişebiliyor ve meselesizce izleyebiliyorsunuz.

Video 360, YouTube 360 derece videoları en iyi biçimde göstermek için makinenin sensörlerinden takviye alıyor. Şayet uygulamayı Windows tabletinizde kullanırsanız bu hissi alabilirsiniz Aygıtınızı döndürerek videonun değişik açılarını basitlikle görebiliyorsunuz. Öte yandan videonun dilediğiniz noktasına odaklama yapmanız da muhtemel.

Video 360 BENZER İÇERİKLER
Video 360 YAPILAN YORUMLAR