Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı

Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Veirasoft Sağlık Kurumu Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı sağlık kurumu personellerinin lüzumları göz önünde yakalanarak geliştirilmiş bir nöbet çizelgesi  hazırlama yazılımıdır. 

Sağlık Kurumulerde uygulanan gece nöbeti uygulaması gereğinde sağlık kurumu personelinin belli günlerde sağlık kurumunda nöbete kalması gerekmektedir. Bu nöbetlerin nasıl tertip edileceğini ayarlarmak ise kasvet yaratabilmektedir. Şayet çok rakamda personelin çalıştığı bir sağlık kurumu mevzubahisiyse standart usuller ciddi karmaşıklıklara yol açabilir. Bu sebeple bu işi tertip etmesi için kullanabileceğiniz emin bir vasıtaya lüzum dinleyebilirsiniz.

Veirasoft Sağlık Kurumu Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı bu cins karmaşıklıkları önlemek emeliyle geliştirilmiş bir nöbet programı hazırlama uygulamasıdır. Yazılım sayesinde rassal veya doğrusal dağılıma göre nöbet listesi oluşturabiliyorsunuz. Programın hoş istikameti hazırladığınız nöbet listelerini yazıcıdan çıktı olarak alabilmenize olanak vermesi.

Anekdot: 1.5 aktüellemesi ile program Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı ismini almıştır. 1.9 versiyonu ile program fiyatsız hale gelmiştir.

Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı BENZER İÇERİKLER
Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı YAPILAN YORUMLAR