Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UZMANTV

UZMANTV

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

UZMANTV, kafanızda sual işareti yaratan hemen her mevzunun cevabını bulabileceğiniz bir Windows 8 uygulaması. Sıhhatlı hayat teklifleri, sıhhat meselelerinin çözümleri, zengin menüler, bakım ve hoşluk ipuçları, yeni teknolojik mahsuller kısacası usunuza gelebilecek her mevzuda ulus tarafından en çok sorulan suallerin cevaplarını alanında uzman, kariyer sahibi bireylerin ağzından dinleyebileceğiniz eşsiz bir uygulama.

Sıhhat, yemek, iş, otomotiv, teknoloji, moda, sanat ve daha nice kategoride merak edilen sualleri bir araya toplayan UZMANTV’nin mobil uygulamasının yanında Windows tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış uygulaması da bulunuyor. Kafanıza takılan suallerin cevabını bulmak için açtığınız ilk sitelerden birisi de UZMANTV ise Windows 8 uygulamasını indirmenizi nasihat ederim. İnternet tarayıcınızı açmadan binlerce UZMANTV videolarına erişmenin yanı gizeme uzmanları yakından takip edebiliyorsunuz.

Gerek çalışan gerekse de çalışmayan şahıslara hitap eden son derece verimli videolar kapsayan UZMANTV’nin Windows 8 uygulamasının basit kullanılabilir, sade ve kullanışlı bir arayüzle geldiğini özellikle belirtmek istiyorum. Her ne kadar son olarak bu platforma gelse de arayüzü ve içeriği oldukça nitelikli olmuş.

UZMANTV Özellikleri:

UZMANTV’de yayınlanan aktüel videolar Uzman videoları arama İzlenen videoya göre gelen teklifler UZMANTV editörlerinin tercihleri Yeni ilave edilen ve en çok izlenen videolar Uzmanları takip etme

UZMANTV BENZER İÇERİKLER
UZMANTV YAPILAN YORUMLAR