Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Uyumayın

Uyumayın

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Don’t Sleep bilgisayarınızın üzerinde sarih olan seansın veya bilgisayarınızın tamamen kapatılmasını yasaklayan minik ve galibiyetli bir uygulamadır.

Rastgele bir montaj gerektirmeyen bu minik programı istediğiniz her an bir flash hafıza ile yanınızda taşıyabilir ve basitçe kullanabilirsiniz. Öteki bir deyişle Windows kayıt defteri girdilerinizi etkilemez ve rastgele bir taşınabilir makine üzerinden anlık olarak çalıştırabilirsiniz.

Programın sade arayüzü sizlere kullanabileceğiniz tüm harekâtları tek bir yerde sunmaktadır. Bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini, kapanmasını, ekran gözeticiye geçmesini Don’t Sleep ile basitçe yasaklayabilirsiniz.

Aynı zamanda program desteğiyle yapmak istediğiniz tüm harekâtları giderekebilir veya zamanı geldiğinde yürürlüğe koyduğunuz tüm operasyonların iptal olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını düşük ölçüde kullanan Don’t Sleep, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgisayarlarının bekleme moduna geçmesini, yine başlatılmasını veya seansının kapatılmamasını isteyenler için Don’t Sleep gerçekten galibiyetli bir çözüm sunmaktadır.

3.1 versiyonuyla beraber Windows 8.1 için minik farklılıklar yapılan programın, dil dosyaları da bu versiyonla beraber aktüellendi.

Uyumayın BENZER İÇERİKLER
Uyumayın YAPILAN YORUMLAR