Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Üst Düzey Ayarlar Paneli

Üst Düzey Ayarlar Paneli

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ultimate Settings Oturum tüm bilgisayar ayarlarını bir araya toplayan ve kullanıcılara bu ayarlara süratli ve basit bir biçimde ulaşma olanağı veren bir yazılımdır.

Bilgisayar kullanımımızda kimi zaman değişik ayarları değiştirmemiz gerekebiliyor. Windows işletim sisteminde ise bu ayarların hepsi tek bir yerde bir araya gelmiyor. Bu sebeple sıkça değiştirdiğiniz ayarlara ulaşmak güçleşebiliyor ve size zaman kaybettirebiliyor. Ultimate Settings Oturum bu cins vaziyetlerde faydalanabileceğiniz bir basit ulaşım vasıtayı olarak düşünülebilir. Ultimate Settings Oturum esas olarak bilgisayarınızda yer alan tüm ayarları bir oturum altında birleştiriyor. Program ayarları sekmeler halinde gruplamakta ve sekmeleri değiştirerek gereksiniminiz olan ayarlara ulaşmaktasınız. Böylece Windows Gezgini üzerinde sayfalar açma tasasından kurtuluyorsunuz.

Ultimate Settings Oturum teftiş masası üzerinde yer alan ayarları içöerdiği gibi bir hayli değişik ayara da yer vermekte. Ulaşılabilirlik, kullanıcı yetkileri, fare, klavye, ağ bağdaştırıcısı gibi teftiş masası ayarlarının yanında Windows 8 işletim sistemine özel ayarlar, dil kolileri, büyüteç, eşitleme, disk birleştirme vasıtaları gibi kısayollar Ultimate Settings Oturum içerisinde bulabileceğiniz alternatifler.

Ultimate Settings Oturum ile ulaşmak istediğiniz bilgisayar ayarlarını açmak için tek yapmanız gereken bu ayarların üzerine tıklamak.

Üst Düzey Ayarlar Paneli BENZER İÇERİKLER
Üst Düzey Ayarlar Paneli YAPILAN YORUMLAR