Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Uranyum Yedekleme

Uranyum Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Uranium Backup programı, Windows bilgisayarlarınızda yer alan bilgileri yedeklemek istediğinizde kullanabileceğiniz fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımı hem de süratli ve bol rakamdaki işlevi sayesinde kullanımınız esnasında rastgele bir meseleyle karşılaşmanızın da pek olası olacağını sanmıyorum. Dolayısıyla dosya yedekleme operasyonları için kullanabileceğiniz Uranium Backup’a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Program hem elinizde bulunan harici ve dahili diskler üzerinde yedekleme operasyonu yapabiliyor, hem de muhtelif bulut depolama sistemlerini desteklemesi sayesinde oldukça geniş imkânlara sahip olmanıza dayanakçı oluyor. Sunulan yedekleme konumları arasında en dikkat toplayanları sıralamak gerekirse;

CD-DVD-Blu-Ray’lere yedekleme FTP yardımı Bulut depolama yardımı Dahili ve harici disklere yedekleme Zip sıkıştırmasıyla yedekleme

Programın reelleştirdiği yedekleme operasyonları, şifreleme imkânları sayesinde oldukça tehlikesiz hale gelebiliyorlar ve 256 bit şifrelemeye kadar sunulan bu takviyenin kırılmasının neredeyse ihtimalsiz olduğunu da unutmamak gerekiyor. Aynı zamanda e-posta bildirimleri, giderekici, otomatizasyon gibi mevzularda da takviye sunan uygulama, elinizdeki SQL sunucularının yedeklenmesi için de lüzumlu vasıtalara sahip.

Acil vaziyetlerde kullanabileceğiniz muhtelif acil vaziyet yedekleme opsiyonlarını da kullanıcılara sunan program, sistem kaynaklarını bereketli bir biçimde kullanması sayesinde yavaşlık ve meselelerin ortaya çıkmasına mani oluyor.
Eğer bilgisayarınızı, sunucularınızı, disklerinizi ve veritabanlarınızı yedeklemek istiyor ancak uygun bir çözüm bulamıyorsanız netlikle bir deneyin.

Uranyum Yedekleme BENZER İÇERİKLER
Uranyum Yedekleme YAPILAN YORUMLAR