Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Uplay

Uplay

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Uplay, popüler reyin geliştiricisi ve dağıtımcısı Ubisoft’un kendi oyunlarını oyunseverlerle dijital etrafta buluşturduğu fiyatsız bir reyin platformudur.

PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve son olarak OnLive gibi platformlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Uplay, Ubisoft’un Valve tarafından geliştirilen Steam ve EA tarafından geliştirilen Origin gibi dijital reyin platformlarıyla rekabet edebilmek için geliştirmiş olduğu bir dijital reyin satış platformu olarak da dikkat toplamaktadır.

Ubisoft tarafından geliştirilen en son oyunları bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz platform üzerinde, değişik işletmeler tarafından yayınlanan ve uyuşmalı olarak Uplay üzerinde yer alan oyunlarla alakalı da bir hayli ekstra içerik sunmaktadır.

Misalin değişik oyunlar üzerinde kazanmış olduğunuz başarımlar sayesinde Uplay puanları toplayabilir ve daha sonra toplamış olduğunuz uPlay puanlarını gereksiniminiz olan öteki içerikleri açtırmak için kullanabilirsiniz.

Şayet Ubisoft tarafından geliştirilen oyunları hoşlanarak oynuyorsanız ve en yeni Ubisoft oyunlarını dijital olarak satın almak istiyorsanız Uplay’i hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anekdot: Uplay’i etkin olarak kullanabilmek için kendinize ait bir Uplay kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Uplay BENZER İÇERİKLER
Uplay YAPILAN YORUMLAR