Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UPCleaner

UPCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

UPCleaner bilgisayar süratlendirme, performans artırma, afaki dosyaları arınma, taracıyı çevrimiçi tehditlerden koruma ve ağ sürat testi hapabilmek gibi özelliklere sahip bir irtibat güvenliği yazılımıdır. Bilgisayarınızı, sosyal ağlarınızı, şahsi bilgilerinizi ortak ve konut ağı bağlantılarınıza gözetir; makûs emelli yazılımların, dış tehditlerin, ajan programların ve değişik tehditlerini bilgisayarınıza erişmesine ve şahsi bilgilerinizi ele geçirmesine mani olur.

Ehemmiyetli İşlevler:

Bilgisayar süratlendirme: Bilgisayar süratlendirme işlevi ile irtibat süratinizi ve system performansınızı kapsamlı bir biçimde artrabilirsiniz.

Afaki dosyaları arınma: Uslu arınma ile bilgisayarda bulunan afaki dosyaları, internet yıkıntılarını arınabilir ve istenmedik silinmelere karşı gözetebilirsiniz.

Tarıyıcı gözetmesi: Tarayıcı gözetmesini açarak, üçüncü parti yazılımların tarayıcı ayarlarınızı, anasayfanızı ve arama motorunuzu değiştirmesini yasaklayabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ağ sürati testi: Praktik bir biçimde ağ irtibat süratinizi test ederek aktüel bir biçimde gözlemleyebilirsiniz.

Özel İşlevMasaüstü Kayan Pencere

Kayan pencere, UPCleaner’in masaüstü vasıtayıdır, hoş tasarımıyla size sistemin anlık CPU kullanımını, karşıya yükleme ve karşıdan indirme süratini gösterir. Kullanıcılar ayrıca kendi zevklerine göre Kayan Pencenin görümünü değiştirebilirler.
Kayan Pencere güzel görünümlü ufak bir masaüstü vasıtayıdır, size o an ki CPU kullanımını, anlık karşıya yükleme ve karşıdan yükleme süratini gösterir. Kullanıcılar kendi zevklerine göre Kayan Pencere Tema Merkezi’nden görünümünü değiştirebilir. Bilgisayarın yavaşlaması, CPU kullanımın fazla çoğalması gibi vaziyetlerde üzerine çift tıklayarak yavaşlamayan neden olan etkenleri ortadan kaldırabilir ve bilgisayar süratini artırabilirsiniz.

Upcleaner başka bir deyişle daha önceki ismiyle Ultimate PC Cleaner programı sayesinde bilgisayarlarınız hem pak kalıyor hem de her zaman yüksek performans ile çalışıyor.

UPCleaner BENZER İÇERİKLER
UPCleaner YAPILAN YORUMLAR