Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unlocker

Unlocker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Programın montaj adımları sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlar ile alakalı montaj önerileri sunulmaktadır. Bu sebeple montaj adımlarını dikkatlice takip etmenizi öneririz.

Unlocker kullanıcılara silinmeyen dosyaları silme ve silinmeyen klasörleri silme işlerinde oldukça pratik bir çözüm sunan bir dosya silme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Unlocker esas olarak değişik sebeplerden dolayı bilgisayarımızdan silemediğimiz dosya ve klasörlerin kilidini kaldırarak o dosya ve klasörleri silebilmemizi muhtemel kılıyor. Bu cins vaziyetlerde Windows işletim sistemi bize fakrlı kusur iletileri verebiliyor. Kimi zaman silmek istediğimiz dosyanın veya klasörü silmek için yetkimiz olmadığı bize bildirilebiliyor. Silinmek istenen dosyanın veya klasörün değişik bir program veya kullanıcı tarafından kullanımda olduğu, dosyanın hali hazırda kullanılmakta olduğu, diskin yazma gözetmeli olduğu gibi öbür kusur iletileri de karşımıza çıkabiliyor. İşte bu gidişatların hepsinde Unlocker kullanabilir ve dosyayı ya da klasörü kaldırabilirsiniz.

Unlocker sağ tıklamayla açılan içerik menüsüne kenidisini entegre edebiliyor. Rastgele bir dosya ve klasörün üzerine farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda açılan menüde Unlocker kısayolunu görebiliyorsunuz ve bu kısayola tıklayarak kilit kaldırma harekâtını başlatabiliyorsunuz. Unlocker dosya veya klasöre ulaşımı sorgulayan ve kilitleyen kaynakları size listeleyebiliyor. Dilerseniz tam kaynakların dosya veya klasör üzerindeki teftişini tek bir tuşa tıklayarak kaldırabiliyorsunuz. Bu adımdan sonra daha evvelden silemediğiniz dosya ve klasörü silebilmeniz muhtemel oluyor.

Unlocker Türkçe takviyesiyle beraber geldiği için basitçe kullanabileceğiniz bir yazılım.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Unlocker BENZER İÇERİKLER
Unlocker YAPILAN YORUMLAR