Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UNetbootin

UNetbootin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Teknolojinin süratle büyüdüğü şu günlerde artık üzerinde CD/DVD sürücüsü olmayan bilgisayarlar üretilmeye başladı. Bilgisayarınıza daha önceki ve yavaş CD/DVD sürücünüzden kurtulmanın zamanı geldi.

Artık bilgisayarınıza format atarken çizik ve bozulmuş CD’lerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. USB flaş bellek kullanarak süratli ve kolay bir biçimde bilgisayarınıza format atabileceksiniz. UNetbootin, işletim sistemi dosyalarınızı USB hafızaya boot ederek atan bir programdır. Boot edilerek flaş belleğinize attığınız işletim sisteminizi bilgisayarınıza yüklemek daha süratli olacaktır. Ancak USB hafıza ile bilgisayarınıza format atabilmek için bilgisayarınızı USB Boot dayanağı olması gerekmektedir. USB boot dayanağı olmayan bilgisayarlarda flash hafıza ile format cetmezsiniz.

UNetbootin bilgisayarınıza kurmaya gerek kalmadan çalışan bir programdır. Portable olarak bilgisayarınıza inen UNetbootin programını tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra Diskimage kısmından işletim sistemi dosyanızı tanıtarak boot operasyonunu başlatabilirsiniz.

UNetbootin BENZER İÇERİKLER
UNetbootin YAPILAN YORUMLAR