Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ücretsiz AVI Video Dönüştürücü

Ücretsiz AVI Video Dönüştürücü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Free Video Converter, fiyatsız video dönüştürme programı. Multimedya aygıtınızda oynamak için rastgele video dosyasını MP4, MP3, AVI, MOV, MPEG formatına dönüştürmek için kullanabileceğiniz en iyi video dönüştürücülerden biri. Videoları bir hayli format arasında dönüştürmenizi sağlayan Windows için müthiş bir uygulamadır. Sade, kolay ancak beceriksizsiz!

Fiyatsız Video Dönüştürme Programı İndir

Video dönüştürücü ne işe bereket? Video formatını başka bir formata dönüştürmek için kullanabilirsiniz. MP4, günümüzün en popüler video formatı diyebiliriz. DVDVideoSoft’un fiyatsız video dönüştürücüsü, video dosyalarını popüler multimedya makineleriyle geçimli rastgele bir formata dönüştürmeyi emeller. Videonuzun iPad’iniz veya Xbox One’ınızda açılmaması gibi ender bir gidişatla karşılaşırsanız, video formatını dönüştürme harekâtını yapabilirsiniz. Bu video dönüştürücü, Apple iPad veya iPhone, Samsung telefonlar ve tabletler, Amazon Kindle, Android ve başka rastgele bir çağdaş makine için video dosyaları oluşturur.

Neden videoları bir formattan değişiğine dönüştürmeniz gerekir? Bu genellikle maksat makinenin formatı desteklemediği veya dosya ebadını küçülten veya geçimsiz veya daha önceki bilgileri daha iyi desteklenen veya çağdaş bir formata dönüştüren hudutlu depolama kapasitesine sahip olduğu vaziyetlerde yapılır.

AVI’yi MP4’e, WMV’yi MP4’e, MOV’u MP4’e veya öbür bir hayli formatı MP4’e çevirin. Desteklenen video girişleri: MP4, M4V, AVI, MOV, MKV, WMV, 3GP, FLV, IVF, DIV, DIVX, MPG, MPEG, MPE, WEBM, ASF, QT, MTS, M2T, M2TS, MOD, TOD, VRO, DAT, 3GP2, 3GPP, 3G2, DVR-MS, F4V, AMV, RM, RMM, RV, RMVB, OGV, TS veya 4K video vb. Daha Önceki aygıtlarla geçimlilik için MP4’ü AVI veya MPEG4’e dönüştürün.

Video Dönüştürme Nasıl Yapılır? Video Formatını MP4’e Çevirme

Programı çalıştırın ve dosyalarınızı video dönüştürücüye ilave edin. Çıkış formatını seçin: MP4, AVI veya MPEG. “Convert”e tıklayın. Dönüştürme operasyonunun bitirilmesini bekleyin. Videoları bir hayli format arasında dönüştürmek ve rastgele bir makinenin depolama alanına uyacak biçimde video niteliğini değiştirmeniz için kolay ve kendinden açıklamalı bir arayüze sahip olan program ile videoları çevirmek veya video formatını MP4 olarak değiştirmek için yalnızca üç adım izlersiniz:

Video dosyalarını ilave etmek için “Add files…” butonuna tıklayın. Dönüştürülecek bir veya birkaç video dosyası seçin. Açılır menüden çıkış formatını veya makineyi seçin. Bu basittir. Rastgele bir makinede oynatmak için yalnızca birkaç alternatif sunulur. “Convert” butonuna tıklayın. Video dönüştürücü operasyonu bitirilene kadar bekleyin.

Ücretsiz AVI Video Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
Ücretsiz AVI Video Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR