Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UC Tarayıcı HD

UC Tarayıcı HD

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 ile yaşamımıza giren çağdaş tasarım sıklıkla kullandığımız internet tarayıcılarını da etkiledi. Özellikle tablet kullanıcıları için büyük basitlikler sunan çağdaş web tarayıcılardan birisi de süratliliği ve eşsiz özellikleri ile öne çıkan ve milyonların alkışını kazanan UC Browser.

Windows 8’li aygıtlarda ön yüklü gelen çağdaş görünümlü Internet Explorer, her ne kadar webde süratli ve tehlikesiz dolaşma tecrübeyi yaşatsa da çoğu kullanıcı tarafından seçim edilmiyor ve webde sıklıkla dolaşan kullanıcılar seçeneklere yöneliyor. UC Browser da bu seçeneklerden biri. Gerek istikrarlı çalışması ile gerekse de öteki web tarayıcılarında olmayan özellikleri sunması ile benim de alkışımı kazanan bir web tarayıcı.

UC Browser, tasarım doğrultusundan Internet Explorer’dan oldukça değişik ve sık girdiğiniz web sitelerine daha basit erişmenize sağlayan bir sisteme sahip. Tarayıcıyı ilk açtığınızda başlangıç sayfası yerine yer imlerinize ilave ettiğiniz web siteleri ve kategorilere dağılmış web siteleri ile karşılaşıyorsunuz. Sık kullanılanların dışında web sitelerinin spor, alışveriş, haber, cümbüş olarak kategorize edilmesi çok hoş düşünülmüş olsa da bu kısmı tertip edemememiz büyük bir yetersizlik. Süratli ulaşım alanındaki web sitelerini ise isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Açılır pencereleri otomatik olarak yasaklayan sisteme sahip olan UC Browser’ın noksan güzergahları da bulunuyor. Çağdaş web tarayıcılarının en büyük özelliği olan bütün ekranda web tecrübesini UC Browser’da yaşayamıyorsunuz; adres satırı alt kısımda aralıksız olarak yer alıyor. Bunun dışında dil alternatifi oldukça kısıtlı.

UC Tarayıcı HD BENZER İÇERİKLER
UC Tarayıcı HD YAPILAN YORUMLAR