Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tweetium

Tweetium

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tweetium, hem dokunmatik hem de sıradan Windows 8.1 makinelerde kullanılabilen bir Twitter istemcisi.

Kolay kullanılabilirliği ve meselesiz çalışmasının dışında fotoğrafı Twitter uygulamasında olmayan bir hayli özelliği bünyesinde barındıran Tweetium, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi Twitter istemcisi. Natürel ki Windows platformu için Twitter’ın hazırladığı fotoğrafı bir uygulama mevcut ve Türkçe dil dayanağı ile geliyor ancak devamlı olarak aktüellenmediğinden sevinçli bir sosyal ağ tecrübeyi sunmuyor. Tweetium ise bu platformdaki sarihi kapatıyor.

Gündemi takip etmek, dünya genelinde olan bitenden anından haberdar olmak, eğlenmek için Twitter’ı kullanan biriyseniz Tweetium netlikle en iyi alternatif. Yedi hesaba kadar destekledimesi, anlık bildirimleri hatasızca iletmesi, üçüncü parti medya cinslerini paylaşmaya izin vermesi, zengin bir arama kısmı bulundurması, çoklu pencere dayanağı sunması, Tweetler – zaman akışı – listeler ve aramalar arasında basitlikle geçiş yapma izni vermesi ve daha pek çok fotoğrafı Twitter uygulamasında bulunmayan özellik ile geliyor.

Windows 8 kullanıcısı olarak siz de benim gibi fotoğrafı Twitter uygulamasını çok noksan buluyorsanız Tweetium’u netlikle sınamalısınız.

Tweetium BENZER İÇERİKLER
Tweetium YAPILAN YORUMLAR