Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TweakBit PCSuite

TweakBit PCSuite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TweakBit PCSuite, bilgisayarlarımız üzerinde zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan problemleri gidermek emeliyle planlanmış bir sistem arınma programı olarak öne çıkıyor.

Sistemimiz üzerinde ayrıntılı bir tarama ve iyileştirme prosedürü uygulayan TweakBit PCSuite sayesinde Windows süratimizi olumsuz etkileyen tüm bileşenleri tesirsiz hale getirebiliyoruz.

Program öncelikle ayrıntılı bir inceleme ile arınma harekâtına başlıyor. Bu harekât sırasında netlikle sistem için ehemmiyet talep eden dosyalara değilmiyor. Buna ek olarak kullanıcılara ait olan özel dokümanlar da oldukları gibi vazgeçiliyorlar.

İnceleme harekâtından sonra sırada arınma evresi var. Gelişmiş paklik modülü sayesinde program bilgisayarı afaki yere meşgul eden dosyaları arınıyor. Bunlar arasında web taraması geçmişi, geçici sistem dosyaları, kullanılmayan girdiler, geçici Java dosyaları ve afaki Microsoft Office cache’i bulunuyor.

Uyguladığı tertip etme ve iyileştirme harekâtları sayesinde sistemin işleyiş süratini artıran TweakBit PCSuite herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir program. Arayüz tasarımı son derece pak ve kumpaslı. Lüzumumuz olan bilgiler arayüzde keskin bir biçimde sunuluyor. Ekranın alt kısmında yer alan fonksiyolardan lüzumumuz olanları seçerek değişik iyileştirme harekâtları hakikatleştirmek de olası.

Bilgisayarınıza format atmadan sürat çoğalışı elde etmek istiyorsanız TweakBit PCSuite’i kesinlikle sınamanızı nasihat ediyoruz.

TweakBit PCSuite BENZER İÇERİKLER
TweakBit PCSuite YAPILAN YORUMLAR