Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TweakBit PCCleaner

TweakBit PCCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TweakBit PCCleaner, Windows işletim sistemine sahip olan masaüstü ve notebook bilgisayarlarımızı süratlendirmek emeliyle kullanabileceğimiz bir sistem arınma ve bilgisayar performansı artırma yazılımı olarak belirlenebilir.

Bilgisayar kullanıcılarının en büyük problemlerinden bir tanesi de zamanla düşen sistem süratidir. İlk günkü performansını kaybetmiş olan bilgisayarları tekerrür daha önceki süratine kavuşturmak için kullanılabilecek değişik usuller var fakat bu usullerin pek çoğu yüksek seviyede teknik bilgi gerektiriyor. Bu nedenden dolayı kullanıcılar format atmak gibi görece olarak karmaşık harekâtlara girmeden kullanabilecekleri pratik bir taşıta gereksinim dinliyorlar.

TweakBit PCCleaner bu emele hizmet etmek üzere tasrlanmış bereketli ve işlevsel bir bilgisayar süratlendirme programı. TweakBit PCCleaner kolay arayüzü, ortaya tatmin edici neticeler çıkartan yapısı ile bilgisayar kullanıcılarının kısa müddette gözde programları arasında girecektir.

Programa girdiğimizde karşımıza sunulan işlevleri kumpaslı biçimde bir araya getiren bir arayüz çıkıyor. Start Scan butonuna bastığımız anda program kapsamlı bir tarama operasyonu içerisine giriyor ve diskimizde yer alan tüm kısımları inceliyor. Harekât neticesinde bizlere nelerin silnebileceğini ve bu silme operasyonunun neticesinde ne kadar boş alan kazanacağımızı gösteren bir pencere çıkartıyor. Dilersek Remove all alternatifine tıklayarak afaki yer kaplayan üniteleri toptan silebilir veya operasyonu iptal ederek her şeyi olduğu gibi vazgeçebiliriz.

TweakBit PCCleaner’ın en iyi özelliklerinden bir tanesi de şahsi dosyalara rastgele bir müdahalede bulunmaması, yalnızca afaki ve çöp dosyaları arınma operasyonuna tabi yakalaması. Bu sayede rastgele bir özel dokümanınız silinme riskiyle karşı karşıya gelmeyecektir.

Şayet bilgisayar süratlendirme, Windows arınma ve performans iyileştirme gibi mevzularda dayanağa gereksinim dinliyorsanız TweakBit PCCleaner işinizi aşırısıyla görecektir.

TweakBit PCCleaner BENZER İÇERİKLER
TweakBit PCCleaner YAPILAN YORUMLAR