Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TweakBit FixMyPC

TweakBit FixMyPC

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TweakBit FixMyPC kullanıcılara bilgisayar onarma mevzusunda dayanakçı olan bir bilgisayar bakım programı.

Bilgisayarımızı kullandığımız zaman süresince bilgisayarımıza bir hayli değişik yazılım yükleyerek çalıştırıyoruz. Bilgisayarımıza format atıp işletim sistemini yükledikten sonra bilgisayarımız seri bir biçimde açılıp kapanıyor, programlar süratlice başlıyor ve sekmeler arasında süratli bir biçimde geçiş yapılınabiliyor. Fakat bilgisayarımızı kullanma vaktimiz çoğaldıkça bu serilik kaybolmaya başlıyor ve takılmalarla karşılaşıyoruz. Programlar açılırken bekliyoruz, sekmeler arası geçişlerde aksaklıklar yaşanıyor ve kimi zaman mavi ekran kusurları gibi kusurlar alıyoruz. Bu cins problemlerin nedenlerinden biri kayıt defterinin şişmiş olması.

Afaki ve yanılgılı girdilerle kayıt defterimizin şişmesi gerçeğinde bilgisayar kullanımının natürel bir neticeyi. Zira aynı anda çok harekât reelleştiren bilgisayarlar çok rakamda kayıt defteri girdisi oluşturuyor. Bu girdilerin yanılgılı ve afaki olanları ise sisteminizin işleyişini aksatabiliyor. İşte TweakBit FixMyPC bu cins problemleri saniyeler içinde tespit edebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.

TweakBit FixMyPC kısa bir tarama sürecinden sonra kayıt defteri yanılgılarınızı ve afaki kayıt defteri girdilerini size listeliyor. Tarama operasyonu sonrasında ise bu problemlerden toplu olarak kurtulabiliyorsunuz ve bilgisayarınızı işletim sisteminizi ilk yüklediğinizdeki haline geri döndürebiliyorsunuz.

TweakBit FixMyPC BENZER İÇERİKLER
TweakBit FixMyPC YAPILAN YORUMLAR