Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tvyo

tvyo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tvyo, hiçbir fiyat ödemeden kullanılabilen online video izleme platformudur. Dizi beğenirler için yerli ve yabancı onlarca dizi, futbol beğenirler için maç haberleri, müzik beğenirler için en yeni video klipler ve onlarca canlı onlarca tv kanalı hizmet veren popüler servisin fotoğrafı Windows 8 uygulaması da tüm içeriği aynen masaüstü ve tabletinize taşıyor.

Tvyo Windows 8 uygulaması ile takip ettiğiniz dizilerin en yeni kısımlarını, cümbüş-spor-haber-müzik programlarını bulabilir, tv kanallarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Tüm bu içeriklere abone olmadan, fiyat ödemeden erişiyorsunuz.

Tvyo’da hangi yayını izlerseniz izleyin görüntü niteliği internet irtibat süratinize göre ayarlanıyor. İnternet süratiniz ne kadar yüksekse aldığınız görüntü de o kadar nitelikli oluyor. Natürel ki yayınların görüntü niteliğini düşürmeniz de muhtemel. Ancak bunun için tvyo sitesine gidip fiyatsız azalığınızı oluşturmanız gerekiyor. Tvyo’nun azalarına özel sunduğu öteki bir özellik ise “Kaldığın Yerden Devam Et”. Bu özellik sayesinde masaüstü bilgisayarınızda izlediğiniz bir programa uslu telefon veya tabletinizinden -aynı yerden- devam edebiliyorsunuz. Tvyo’nun azalarına sunduğu imtiyazlar bunlarla bitmiyor. Takip ettiğiniz dizi ve programlar için takip listesi oluşturabiliyorsunuz. Böylece izlediğiniz bir dizinin o hafta yayınlanıp yayınlamayacağını bilebiliyor, yayınlanacaksa tanıtım videosunu izleyebiliyorsunuz.

Tvyo’da yer alan tüm içeriklerin telif hakkı ödendiğinden legal olduğu firma tarafından açıklanmıştır. Tüm platformlarda hizmet veren bu uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

tvyo BENZER İÇERİKLER
tvyo YAPILAN YORUMLAR