Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tuş kilidi

Tuş kilidi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

KeyLock, bilgisayarını başka kullanıcılar ile paylaşmak istemeyen şahısların fiyatsız olarak faydalanabileceği bir bilgisayar kilitleme programı. Bu program sayesinde USB flash hafıza dayanağıyla bilgisayarınızı kilitleyerek değişik şahısların bilgisayarınıza ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

Oldukça tehlikesiz bir program olan KeyLock, bilgisayar kilitleme harekâtından sonra misyon idareyicisine erişmenizi ve öbür tüm harekâtları yapmanızı yasaklıyor. Kilidi geri açtığınızda ise her şey süratlice geri geliyor. Bilgisayarınızın kilidini açabilmek için USB flash hafızanızı bilgisayarınıza takmanız yeterli. Windows’un standart ayarlarında da bulunan parolalı kilitleme özelliğine göre daha pratik ve emin olan sistem sayesinde, bilgisayarınızı başından bölerken artık kaygı etmenize gerek yok.

Kendi içerisinde enerji tasarrufu özellikleri bulunduran program, özellikle laptop kullanıcılarının düşük pil tüketimi yapmasını sağlıyor. Böylece ekstra bir program için çok fazla enerji tüketimi olmuyor.

Kilit ekranı için değişik masaüstü görünümü ayarlamanızı sağlayan program, bilgisayarınızın kilidini açmaya çalışabileceğini düşündüğünüz bireylere ufak sürprizler yapmanızı sağlıyor.

Sık sık bilgisayarınızın başından kalkıyorsanız ve öbür şahısların bilgisayarınıza erişmesini istemiyorsanız KeyLock programını tehlikesiz bir biçimde kullanabilirsiniz.

Tuş kilidi BENZER İÇERİKLER
Tuş kilidi YAPILAN YORUMLAR