Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Türkler

Türkler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Türkler kullanıcılara Türk tarihi, Türk uygarlığı ve Türk kültürü hakkında oldukça ayrıntılı bilgiler ve fotoğraflar sunan bir eğitim programı.

Tarih bilginizi geliştirmek ve pekiştirmek için kullanabileceğiniz bu yazılımı bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Türkler içerisinde Orta Asya Türk tarihi, Selçuklu tarihi, Osmanlı tarihi ve Cumhuriyet tarihi gibi Türk tarihinin değişik yarıyıllarına ait bilgilere özel fotoğraflar eşliğinde erişebilirsiniz. Tarihteki ehemmiyetli savaşlar, padişah profilleri, haritalar, Türkerde Bilim, daha önceki Türk buluşları, büyük Türk kişilikleri, tarihte kurulan Türk devletleri gibi mevzular Türkler içerisinde bulabileceğiniz mevzular.

Türkler yazılımının arayüzü oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Yazılımı çalıştırdıktan sonra yazılımız ana penceresinin üst kısmından incelemek istediğiniz mevzulara ve başlıklara erişebiliyorsunuz. Bu menü başlıkları altında da değişik mevzular oldukça kumpaslı bir biçimde listeleniyor. Programın tek beceriksizinin program içerisinde bir arama modülünün olmaması olduğu söylenebilir. Yeniden de program çok karmaşık bir kullanım sunmadığı için bu modüle gereksinim dahi dinlemeyebilirsiniz.

Türkler BENZER İÇERİKLER
Türkler YAPILAN YORUMLAR