Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Turkcell Dergilik

Turkcell Dergilik

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Turkcell Mecmualık, 14 değişik kategoride tamamen Türkçe mecmuaları bünyesinde barındıran fiyatsız bir mecmua okuma uygulamasıdır. Zengin içeriği ile dikkat toplayan uygulama ile mecmuanın tamamını indirmeden içeriğine de göz atabiliyorsunuz.

Turkcell Mecmualık, Windows 8.1’li tablet ve şahsi bilgisayarınızda fiyatsız olarak kullanabileceğiniz, onlarca mecmuanın yer aldığı şahane bir uygulama. Yaşam, cümbüş, aile-çocuk, iş dünyası, araba, spor, hobi, espri, teknoloji, seyahat, dekorasyon kısacası usunuza gelebilecek her türlü mecmuayı bulabiliyorsunuz. Bunların yanı gizeme yalnızca erkek veya yalnızca bayanlara müteveccih hazırlanan mecmuaları ayrı olarak görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz mecmuayı indirmeden içeriğine göz atabiliyor, indirerek tüm içeriğine erişebiliyor, geçmiş rakamları varsa onlara da göz atabiliyorsunuz. Mecmuayı indirdikten sonra içindekiler butonuna değerek mecmuanın dilediğiniz sayfasına süratlice geçebiliyorsunuz.

Turkcell Mecmualık Windows 8.1 uygulaması, 3 sekmeden oluşuyor. Kütüphanem kısmından satın aldığınız / indirdiğiniz mecmuaları görebiliyor, Kategoriler kısmından alaka alanınıza giren mecmualara erişebiliyorsunuz. Vitrin kısmında ise en çok okunan / alaka gören mecmualar listeleniyor. Arama butonunu kullanarak aradığınız mecmuaya daha da basit erişmeniz olası.

Turkcell Mecmualık uygulamasındaki mecmuaları aygıtınıza indirerek çevrimdışı mecmua okumanın neşesini sürebilirsiniz.

Turkcell Dergilik BENZER İÇERİKLER
Turkcell Dergilik YAPILAN YORUMLAR