Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tüm iOS Duvar Kağıtları

Tüm iOS Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tüm iOS Duvar Kağıtları, şayet mobil aygıtınızın görünümünü daha şık bir hale getirmek isterseniz işinize yarayabilecek bir duvar kağıdı kutuyu.

Tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bu duvar kağıtları, Apple tarafından iOS 3 işletim sisteminden itibaren iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yayınlanmış tam duvar kağıtalrını içeriyor. iPhone X ve iOS 11 ile beraber gelen duvar kağıtları da arşiv dosyasının içinde yer almakta.

Tüm iOS Duvar Kağıtları yalnızca basmakalıp duvar kağıtlarına yer vermiyor, daha evvelden yayınlanmış canlı duvar kağıdı alternatifleri de kutu içerisinde bulunmakta. Bu duvar kağıtlarını indirerek, iOS işletim sistemine sahip bir iPhone veya iPad kullanmasanız dahi telefonunuza iOS görünümü kazandırabilirsiniz. Tüm iOS Duvar Kağıtları kutusunun Android makineler için garip bir görünüm sunacağı söylenebilir.

Onlarca duvar kağıdının yer aldığı zip formatındaki arşiv dosyasını bilgisayarınızda açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz, sonradan bu duvar kağıtlarını telefonunuza transfer edebilirsiniz:

WinRAR WinRAR WinRAR İndir Windows: Sıkıştırılmış RAR, ZIP, 7-Zip, İstanbul Sanayi Odası uzantılarına sahip arşiv dosyaları açmak için kullanabileceğiniz popüler bir sıkıştırılmış dosya açma ve dosya sıkıştırma programıdır. İndir
WinRAR WinRAR Dosya sıkıştırma ve arşiv dosyaları açmak için faydalanabileceğiniz WinRAR’ın Mac versiyonu. İndir

Mobil aygıtlarınızda arşiv dosyasını açmak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

WinZip WinZip WinZip ile .zip, .rar, .tar, .7z gibi pek çok arşiv dosyasını rahatlıkla açabilir, profesyonel sıkıştırma ve arşiv idare özelliklerinden yararlanabilirsiniz. İndir
WinZip Android WinZip Android WinZip’in Android versiyonu ile mobil makinenizde Zip dosyalarını açabilirsiniz İndir
WinZip WinZip WinZip’in iOS versiyonu ile mobil makinenizde arşiv dosyalarını açabilirsiniz İndir
WinZip WinZip WinZip, Windows Phone platformundaki en iyi dosya sıkıştırma ve açma programı. İndir

Tüm iOS Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Tüm iOS Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR