Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TRT Haber

TRT Haber

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber, Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz nitelikli uygulamalardan biri.

Türkiye Radyo Televizyon Müesseseyi’nun fotoğrafı haber uygulamasında gündem dışında spor, ekonomi, sıhhat, hayat, kültür – sanat, bilim – teknik, etraf ve eğitim alanında büyümeleri takip edebiliyorsunuz. Reklamlardan temizletilmiş, yalnızca metin ve haber görselinin bulunduğu son derece sade arayüz üzerinden haberleri rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Sevdiğiniz haberleri paylaşabiliyorsunuz ancak muhtelif kanallarda süratlice paylaşmak için kısayol bulunmuyor; Windows Tuşu + C kombinasyonunu kullanarak paylaşım çubuğunu açmanız gerekiyor. Bunun dışında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber’i canlı olarak izleyebileceğiniz bir kısım da mevcut.

Bulunduğunuz şehrin hava vaziyetini de sade bir biçimde gösteren Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber’in ana ekranı Manşet, Genel Haberler ve Kategorilerden oluşuyor. Bu açıdan günün öne çıkan haberlerine ve alakanızı sürükleyen haberlere süratlice erişebiliyorsunuz. Haberlerin aralıksız otomatik olarak aktüelleniyor olması ise uygulamanın hoşlandığım özelliklerinden.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber, değişik kategorilerde derlenmiş haberleri en sade biçimiyle sunarak haberleri gözlerinizi yormadan okumanıza izin veriyor. Türkiye ve Dünya gündemi ile yakından ilgilenen herkese Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nin fotoğrafı haber uygulamasını öneririm.

TRT Haber BENZER İÇERİKLER
TRT Haber YAPILAN YORUMLAR