Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Trio Ofis

Trio Ofis

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Trio Office, Microsoft Office programına fiyatsız seçenek arayanların Windows 10 mağazasında en çok indirdiği programların başında geliyor. 2019’da Windows PC kullanıcıları için indirilmeye açılan fiyatsız büro programı Trio Office, Word, Excel ve PowerPoint’e en iyi seçeneklerden biri olup Microsoft Office, Google Evraklar, Google Tablolar, Google Slaytlar ve Windows için OpenOffice formatı ile geçimli. Fiyatsız office programı arıyorsanız, Trio Office’i sınamanızı öneririm.

Trio Office İndir Fiyatsız Büro Programı

Trio Office ile bir hayli cinste dosyayı açabilir ve tertip edebilirsiniz;

Metin dosyalarını açma: Word Writer, OpenDocument formatlarına .odt, .ott, .oth, .odm ve .fodt ek olarak, OpenOffice.org tarafından kullanılan formatları .sxw, .stw ve .sxg açabilir. Microsoft Word, Apple Pages ve daha bir hayli kelime istemcide oluşturulmuş evrakları, txt dosyalarını, XML ve HTML dosyalarını, .pdb eBook dosyalarını da açabilirsiniz. Elektronik tabloları açma: Calc, OpenDocument formatlarına .ods, .ots ve .fods ek olarak, OpenOffice.org tarafından kullanılan formatları .sxc ve .stc açabilir. Microsoft Excel, Apple Numbers’da oluşturulmuş elektronik tabloları açabilirsiniz. Sunumları açma: Impress, OpenDocument formatlarına .odp, .odg, .otp ve .fopd ek olarak, OpenOffice.org tarafından kullanılan formatları açabilir. Microsoft PowerPoint, Apple Keynote ve öteki slayt hazırlama programlarında oluşturulmuş slaytları açabilirsiniz. Grafik dosyalarını açma: Draw, OpenDocument formatlarına .odg, ve .otg ek olarak, OpenOffice.org tarafından kullanılan formatları açabilir. Adobe Photoshop .psd, AutoCad .dxf , Corel Draw .cdr ve öteki popüler grafik programlarındaki dosyaları açabilirsiniz. BMP, JPEG, JPG, PNG, TIF, SGV, GIF ve öteki formatta fotoğraf dosyalarını da meselesizce açar. PDF dosyalarını açma: .pdf formatındaki evrakları basitçe görüntüleyebilirsiniz. Yöntem kapsayan dosyaları açma: Math, OpenDocument Formula .odf dosyalarına ek olarak, .sxm, .smf ve .mml formatındaki dosyaları açabilir.

Trio Office’deki Word Writer programı ile metin dosyalarını, Calc ile elektronik tablo dosyalarını, Impress ile sunumları, Draw ile çizimlerinizi ve PDF evraklarınızı kaydolabilirsiniz.

Trio Ofis BENZER İÇERİKLER
Trio Ofis YAPILAN YORUMLAR