Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TouchMail

TouchMail

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TouchMail, Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar ve tabletler için geliştirilmiş tamamen fiyatsız ve reklamsız e-posta uygulamasıdır. Hem masaüstü hem de dokunmatik ekranlı aygıt sahiplerine özel hakimiyet alternatifleri sunan uygulama, Gmail, Yahoo!, Mail, Office 365 ve bir çok IMAP e-posta sağlayıcısını desteklemektedir.

Windows 8.1’in zannedilen e-posta uygulamasına seçenek olarak kullanabileceğiniz TouchMail, e-postalarınız için şahane bir görünüm sunmaktadır. Şahıs sembolü, yollayanın adı, tarihi, mevzu satırı bilgilerinin de yer aldığı büyük canlı paketçikler, sola ve sağa kaydırma hareketi ile iletiler arasında dolaşabilme, yukarıya kaydırma hareketi ile iletileri arşive alma, alt kaydırma hareketi ile iletileri seçme ve açma, iletileri kolon halinde gösterme gibi özellikler ile gelen uygulamanın filtreleme işlevini kullanarak okuduğunuz / okumadığınız iletileri, özel şahıslarınızdan gelen iletileri, dosya kapsayan iletileri, yüksek öncelikli olarak işaretlediğiniz iletileri, tanımladığınız tarih aralığında gelen iletileri basitlikle listeleyebilirsiniz.

TouchMail şu anda geliştirilme safhasında olduğundan, özel klasör oluşturma, ek yollama, canlı paketçik bildirimlerini de kapsayan bir çok yetersizi bulunmakta. Ayrıca TouchMail’i zannedilen e-posta uygulamanız olarak ayarlayamıyorsunuz.

TouchMail Özellikleri:

Gmail, Yahoo Mail, Outlook, AOL ve bir hayli IMAP e-posta takviyeyi İletileri süratlice silme Yollayanın profil fotoğrafını ve logosunu görebilme İstediğiniz şahsın e-postalarını görebilme Çok ebatlı görüntüleme E-postaları önceliğe, tarih aralığına, okunma vaziyetine göre filtreleme Snap takviyeyi ile çalışırken e-posta yollama E-postalara imza ilave edebilme

TouchMail BENZER İÇERİKLER
TouchMail YAPILAN YORUMLAR