Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TouchCopy

TouchCopy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TouchCopy, iPod veya değişik iOS aygıtlarınızın içeriğini bilgisayarınıza taşımanızı sağlayan bir programdır. Tüm iPhone, iPad ve iPod versiyonları ile geçimli olan program, multimedya dosyalarınızın, uygulamalarınızın, iletilerinizin, bireylerinizin, arama kayıtlarınızın ve daha pek çok bilginizin yedeğini almanıza olanak tanır.

Sisteminize virüs bulaşması veya bilgi bozulması gibi sebeplerle kaybettiğiniz iTunes kütüphanenizi  kurtarmanızı sağlayan TouchCopy, bağlı vaziyette olan iOS aygıtınızı otomatik olarak tespit eder ve sezgisel arayüzünü kullanarak içeriğe göz atmanıza imkân sağlar. iOS aygıtınızda bulunan tüm bilgilerinizi bilgisayarınıza taşır. Ek olarak içeriği harici ve dahili değişmez sürücünüze yedekleyebilirsiniz. Taşıma operasyonu bitirildiğinde hangi dosyaların kopyalandığını gösteren “Raporlar” kısmı kapsar.

TouchCopy programının başlıca özellikleri ise;

iOS aygıtınızdaki bilgileri güvenle gizlemenize destekçi olur. iPhone ve iPad uygularını iTunes’a taşıyabilirsiniz. İletilerinizin yedeğini alabilirsiniz. Şahıslarınızı taşıyabilir, yedeğini alabilirsiniz. iOS aygıtınızdaki yerimlerini ve geçmişi görüntüleyebilir ve kopyalayabilirsiniz.

TouchCopy BENZER İÇERİKLER
TouchCopy YAPILAN YORUMLAR