Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Torrex Pro

Torrex Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Torrex Pro, arka tasarıda indirme takviyeyi sunan basit kullanımlı ve süratli torrent indirme uygulamasıdır. Windows 8.1 ve Windows RT işletim sistemli masaüstü ve tabletlerle geçimli olan uygulama ile torrent isterseniz de magnet iletişimlerini indirebilirsiniz.

Torrex Pro, tamamen fiyatsız kullanabileceğiniz beceriksizsiz bir BitTorrent istemcisi. Çağdaş ve akıcı bir kullanıcı arayüzü ile gelen ve hiçbir afaki ayar kapsamayan uygulamanın en ehemmiyetli özelliği bir dahili medya oynatıcıya sahip olması. İndirdiğiniz torrent uzantılı dosya bir müzik ve video dosyası kapsıyorsa başka bir uygulamaya geçiş yapmadan başka bir deyişle doğrudan uygulama içerisinden müziği dinleyebiliyor, videoyu izleyebiliyorsunuz. Torrent dosyasının tamamının inmesini beklemeden medya içeriklerini görüntülemeniz de olası.

Torrex Pro, torrent dosyalarını iki değişik biçimde indirme ihtimali tanıyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyasını uygulamaya aktararak veya Torrent iletişimini ilave ederek indirebiliyorsunuz. Torrent dosyalarını ad, ebat, tarihe alternatifi de sunan uygulama ile torrent dosyasının hangi klasöre indiğini, hangi dosyaların indirildiğini, ilerleme gidişatını, seed ve leech rakamını, yükleme ve indirme süratini görebiliyorsunuz.

Torrex Pro Özellikleri:

Arka tasarıda indirme Dahili medya oynatıcı Torrent’leri önizleme Torrent dosyalarını indirme Magnet iletişimlerini indirme Arka tasarıda müzik çalma

Torrex Pro BENZER İÇERİKLER
Torrex Pro YAPILAN YORUMLAR