Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tor Messenger

Tor Messenger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tor Messenger kullanıcılara anonim iletileşme mevzusunda takviyeci olan bir anlık iletileşme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabilecğeiniz bir anlık iletileşme yazılımı olan Tor Messenger esas olarak yazışmalarınıza değişik kaynaklardan ulaşılmasını ve şahsi bilgilerinizin çalınmasını yasaklamak emeliyle geliştirilmiş bir program. Tor Messenger yazışmalarınızı Tor Browser’ın da kullanmakta olduğu Tor ağına taşıyor ve bu sayede yazışmalarınızın izi sürülemiyor.

Tor Messenger’ın hoş doğrultuyu değişik yazışma protokollerini desteklemesi. Tor Messenger’ı kullanmak için Facebook sohbet, Google Talk, IRC, Twitter, Yahoo, XMPP, Odnoklassniki hesaplarınızla programa giriş yapabilir ve yazışmalarınızı bu hesaplarınız üzerinden yürütebilirsiniz. Tor Messenger bu protokoller arasından yürüteceğiniz yazışmaları gelişigüzel seçilen Tor sunucuları üzerinde taşıyarak izlerinin sürülmesini olanaksız hale getiriyor. Bu sayede iletilerinizin içeriğine erişilmesi muhtemel olmuyor.

Tor Messenger sade bir arayüze sahip. Program 90’lı senelerde kullandığımız anlık iletileşme yazılımlarına benzeyen bir arayüz ile gelmekte.

Tor Messenger BENZER İÇERİKLER
Tor Messenger YAPILAN YORUMLAR