Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Toplu Yığın

Toplu Yığın

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BatchPatch programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızın en basit yoldan Windows aktüellemelerini uygulamalarını sağlamak için kullanabileceğiniz fiyatsız taşıtlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden veya LAN mahallî ağ üzerinden bağlı olduğunuz suratlarca bilgisayar üzerinde anlık olarak Windows Update harekâtlarını yapmanıza izin veren program, böylece teker teker tüm bilgisayarların başına geçerek Microsoft’un yayınladığı aktüellemeleri yüklemeye çalışmanıza mani oluyor.

Uygulama dolaysız olarak varolan aktüellemeleri ve bilgisayarları arayüzünde listeliyor ve daha sonra bu listede seçtiğiniz tüm bilgisayarlar üzerinde aktüelleme harekâtı başlatılabiliyor. Hatta aktüellemelerin ardından toplu bir biçimde bilgisayarları yine başlatarak uygulanmalarını sağlamak da olası.

Dayanağı da sunan program, bu sayede tüm bilgisayarlara yüklemek istediğiniz üçüncü parti yazılımların hazırladığınız scriptlerle yüklenmelerini de sağlayabiliyor. Yamaların ve program yüklemelerin bitirilmesi esnasında sürecin hangi düzeyde olduğunu takip edebilmeniz ise operasyonların ne kadarının bitirildiğini inceleme etmenize destekçi oluyor.

Bir vazife idareyicisi ve giderekicisine sahip olması sayesinde giderekilmiş işlevlere de ihtimal veren BatchPatch, suratlarca bilgisayarı hakimiyet etmek zorunda olan kullanıcılara oldukça yardım olacaktır. Hem tüm aktüellemeleri tek bir tuşla yükleyebileceğiniz hem de seçerek muhakkak aktüellemeleri yükleyebileceğiniz programın bu mevzuda alanında en iyilerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Şayet ağınızda yer alan tüm bilgisayarların Windows aktüellemelerini hakimiyet altına alarak iş yükünden kurtulmak istiyorsanız netlikle sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

Toplu Yığın BENZER İÇERİKLER
Toplu Yığın YAPILAN YORUMLAR