Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tom'un Aşk Mektupları

Tom’un Aşk Mektupları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tom’s Love Letters Konuşan Kedi Tom’un Aşk Mektupları, sevimli kedi Tom ile hoşlar hoşu Angela’nın aşkını bizlere gösteren bir Windows 8 uygulaması. Tablet ve bilgisayarınıza fiyatsız indirebileceğiniz aşk uygulamasında Tom Angela’ya olan hislerini değişik biçimlerde gösteriyor. Hem Tom’un hem de Angela’nın mimikleri ise sizi sizden alacak.

Outfit7 imzasını taşıyan popüler konuşan kedi Tom ve Angela uygulamalarına bir yenisi ilave edildi. Tom’s Love Letters adıyla karşımıza çıkan yeni uygulamada Tom, gelişmiş ve Angela’ya aşık olmuş. Biz de Tom’a aşkını göstermesi için takviyeci oluyoruz. Bunun için ekranın değişik noktalarını değiyoruz. Her değişimizde Tom değişik bir hareket yapıyor. Tom’un gösterdiği hareketler arasında öpüşme, kucaklama ve kendine sürükleme var. Tom hangi hareketi yaparsa yapsın bizi bizden alıyor. Animasyonlar ise son derece galibiyetli.

Animasyon film niteliğinde grafiklere sahip uygulamada arka tasarıda çalan romantik şarkılar da oldukça hoş seçilmiş. Gitar eşliğinde şahane 4 romantik şarkıyı dinliyoruz. Dilersek bu şarkıları satın alabiliyoruz.

Aşk uygulamasında kartpostallar da dikkat topluyor. Angela ve Tom’un en romantik anlarında çekilen resimlerinin yer aldığı kartpostallara iletimizi yazarak arkadaşlarımızı yollayabiliyoruz. Şahane ikilinin yer aldığı kartpostalların rakamı 19 ve hepsi fiyatsız.

Tom’s Love Letters Özellikleri:

Sevdiklerinize yollayabileceğiniz 19 romantik kartpostal Dinleyebileceğiniz, satın alabileceğiniz 4 romantik parça Tom ve Angela’nın aşklarını gösteren sevimli animasyonlar

Tom’un Aşk Mektupları BENZER İÇERİKLER
Tom’un Aşk Mektupları YAPILAN YORUMLAR