Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tom ve Jerry

Tom ve Jerry

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Yeni serileri Warner Bros firmasına ait olan popüler çizgi film Tom ve Jerry’nin tüm kısımlarını tek bir yerden izleyebileceğiniz tek uygulama olan Tom and Jerry sayesinde Youtube’da ve değişik çevrimiçi video izleme sitelerinde arama yapmanız gerekmiyor. Çocuğunuz, minik kardeşiniz veya kendiniz Tom ve Jerry’nin 150’den fazla kısmına tek bir yerden erişebiliyorsunuz.

Kedi Thomas Tom ile fare Jerry’nin arasında geçen şakaları mevzu alan bir çizgi film olan ve seneler geçmesine karşın hala izlenebilen ender çizgi film filmler arasında kendisine yer bulan Tom ve Jerry’nin tüm kısımlarını fiyatsız izleyebileceğiniz bu uygulamada suratlarca kısım bir arada. Dilediğiniz seçip bütün ekranda izlemenin sevincini sürebilirsiniz. Çizgi filminizi izlerken lüzum dinleyeceğiniz tüm işlevler durdurma, geri ve ileri sarma, oynatma, ses açıp kapama emrinizde.

İstenilen bir kısmı başlangıç alternatifi de sunan Tom and Jerry uygulamasının en sevdiğim yanı izlenilen çizgi filmi belleğine alabilmesi oldu. Bu sayede dışarı çıkmanız gerektiğinde veya yemek, lavabo vb. lüzumlarınız için yarıda vazgeçip kapatmak gidişatında kaldığınız zaman uygulamayı tekerrür açtığınızda çizgi filminize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
Tom and Jerry uygulamasının hoşlanmadığım istikametleri de oldu. Misalin; videoları izlemek için etkin bir internet irtibatınızın olması gerekiyor. Değişik bir deyişle çevrimdışı izleme alternatifi yok. Bunun dışında reklamlar bütün ekran modunda da gösteriliyor.

Tom and Jerry Windows 8 uygulaması, Tom ve Jerry çizgi filmini izlemek için webde arama yapma tasasından kurtaran tek uygulama ve de 2 milyon indirme ile oldukça popüler.

Tom ve Jerry BENZER İÇERİKLER
Tom ve Jerry YAPILAN YORUMLAR