Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tivibu (Windows 8)

Tivibu (Windows 8)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tivibu, internet üzerinden televizyon izlemenize olanak tanıyan bir TTNET hizmetidir. Tivibu web azalığınızla kullanabileceğiniz uygulama ile dilediğiniz yerde dilediğiniz an beğendiğiniz programları izleyebilirsiniz.

TTNET’in Web TV hizmeti Tivibu ile internete bağlı olduğunuz her an yerli ve yabancı bir hayli televizyon kanalına erişebilir, zengin video arşivindden dilediğiniz dizi, film ve dokümansal izlemenin neşesini çıkarabilirsiniz.

100’nam üzerinde yerli ve yabancı kanalı, en çok izlenen dizi ve programları, gişe rekoru kıran filmleri, popüler dokümansalları bünyesinde barındıran Tivibu uygulamasında hangi programı ne zaman izleyeceğinize siz kararsınız. Canlı yayını durdurabilir ve 30 dakikaya kadar geri alabilir, kaçırdığınız dizi ve programları o hafta içerisinde istediğiniz bir süre izleyebilir, hafta sonu için film kiralayabilirsiniz.

Yerel kanalların yanı gizeme spor, dokümansal, sinema kanallarını da izleyebileceğiniz Tivibu uygulaması, internet süratinize göre yayın niteliğini ayarlar. Böylece internet irtibat süratiniz düşse bile yayınlarda duraksama olmaz, aralıksız izlemeye devam edersiniz.

Windows 8 / 8.1 bilgisayar ve tabletlerle geçimli olan yeni jenerasyon TV platformunun başlıca özellikleri:

Canlı Yayın Durdur İzle ve Geri Al İzle Tekerrür İzle Sinema TV Kanalları

Tivibu (Windows 8) BENZER İÇERİKLER
Tivibu (Windows 8) YAPILAN YORUMLAR